Par mums

Par mums

LĀSMA SPROĢE
Projekta “Tavs Skaistums ir Tevī!” idejas autore
lasma
Lai šajā dzīvē es justos piepildīta, man tā ir jāizkrāso radoši.  Cenšos krāsot  visu ap sevi – gan komunikāciju, gan dzīvi, gan dzīves telpu. Patīk iet pa netradicionāliem ceļiem un meklēt jaunas, radošas pieejas jebkam. Man svarīgi caur to, ko es radu un daru atraisīt un iepriecināt pārējos.
Esmu izveidojusi un atvērusi pašā Rīgas centrā  Elizabetes Skaistuma centru,  kur  notiek gan pārvērtības, gan dažādas meistarklases, gan make-up kursi, gan nodarbības par veselīgu uzturu, kurās sievietēm tiek doti  impulsi jaunām krāsām, jaunām izjutām, radīta pārliecība par sevi.
Radīju atvērtu, darbīgu vidi un komandu no profesionāļiem, kuri mīl savu darbu. Es aicinu Tevi būt kopā ar mums un Skaistumu! Ķersim kopā to laimes izjūtu, krāsosim savu ikdienu, atraisīsim savu iekšējo starojumu, lai pasaule kļūst gaišāka un priecīgāka!

e-pasts: lasma.sproge@inbox.lv

 

EVIJA BRIEDE-BLŪMA
Diplomēta stiliste, multimāksliniece              

• Beigusi Birutas Mageles Starptautisko stilistu skolu 
• Veiksmīgi piedalījusies “Baltic Beauty World” konkursos un darbojusies stendos
• Strādājusi TV raidījumā “ DZĪVĪTE ”
• Piedalījuses video klipu veidošanā:
Sovvaļnīks – Fēliks Kiģelis – Guntra Kuzmina – Aija Andrejeva – Kiss of the Dolls
• Veidojusi rakstus/vākus žurnāliem “Šūpulītis” un “Sīrups”
• Rakstijusi preses relīzes interneta portāliem:
www.svetkulaiks.lv un www.mammamuntetiem.lv
• Veidojusi stila kalendārus uzņēmumos, “Lexus” un “L’Officiel”
• Palīdz klientiem garderobes revīzijā, tās iegādē un komplektēšanā. Individuāli konsultē klientus jebkurā vizuālā tēla veidošanas jautājumā: grims, frizūra, krāsas, stils.
• Novadījusi individuālas konsultācijas un seminārus vairāk kā 700 reizes

“Vislielākais gandarījums būt stilistam ir PRIEKS, redzot, kā mans darbs spēj mainīt Sievietes pārliecību par Sevi!!! ”

e-pasts: briedeevija@inbox.lv

 

LINDA KRĀĢE
Sertificēta astroloģe – konsultantelinda

Par astroloģiju un ezotēriku interesējos kopš tīņa gadiem. Astroloģiju aktīvi studēju pēdējos 7  gadus. 2013. gadā ieguvu  Hamburgas astrologa diplomu. 2015. gadā nokārtoju Profesionāla astrologa sertifikātu Klasiskajā astroloģijā.
Astroloģiju uzskatu par spēcīgu instrumentu sevis  izzināšanai un dzīves kvalitātes uzlabošanai. Cilvēkiem vēlos palīdzēt dzīvot saskaņā ar sevi un kosmosa ritmiem, apzināties savu lomu labākas pasaules veidošanā un atrast savu vietu sabiedrībā.
Konsultējot izmantoju Hamburgas un Klasiskās astroloģijas sintēzi, kā arī Numeroloģiju.

Lai pieteiktos uz konsultāciju, spied ŠEIT!

e-pasts: astrokolorit@gmail.com 

Mana mājas lapa www.astrokolorit.lv 

 

Lelde Beināre

Diplomēta vizuālā tēla stiliste

Par stilu un modi interesējos jau kopš tīņa gadiem. Stila un modes pasaulē darbojos jau vairāk kā 5 gadus. 2018. gadā ieguvu vizuālā tēla stilista diplomu absolvējot Rīgas Stila un Modes tehnikumu. Šobrīd studēju Biznesa Augstskolā “Turība” sabiedriskās attiecības ar specializāciju stils un mode.

“Sirdij tuvāka vienmēr ir bijusi skaistumkopšanas un kosmētikas pasaule, kurā arī sevi aktīvi pilnveidoju, papildus apmeklējot dažādus seminārus, meistarklases un kursus. Elizabetes skaistuma centrā izgāju pusgada praksi, kuras laikā guvu neizmērojami lielu pieredzi stilista darbā. Esmu sajūtu cilvēks – jutu, ka man šeit jābūt! Vēlos savā sirdslietā dalīties ar citām sievietēm, tāpēc, tieši grima meistarklasēs man būs iespēja Jūs, dāmas, iedvesmot!”

Tiekamies! 

e-pasts:  lelde.beinare@inbox.lv

 

Zane Jenzena

Fotogrāfe

Jau pirms daudziem gadiem sāku interesēties par fotogrāfēšanu, ieguvu profesionālo kvalifikāciju fotogrāfs, bet dzīves līkumi aizveda dažādās tehniskākās un nopietnākās nozarēs. Pāris pēdējos gadus atkal asins balss sauc pēc radošuma ikdienā, tāpēc kādu laiku mana pamata nodarbošanās ir fotogrāfēšana. Manas tuvākās jomas ir gaidību, individuālās sieviešu un pāru/ģimenes fotosesijas.

Lai paplašinātu redzesloku un spētu piedāvāt klientiem vizuāli baudāmāku rezultātu, apgūstu Vizuālā tēla stilista profesiju Rīgas Stila un modes tehnikumā, kā arī regulāri apmeklēju dažādus seminārus un meistarklases.

Man ir svarīgi nodibināt saikni ar savu klientu, uzklausīt viņa stāstu, atrast kopīgu valodu, kopā pasmieties par kādu joku un ātri vien pārvarēt saspringumu. Tas ved pie labākā rezultāta un tas, manuprāt, ir tas brīdis, kad ieraugot fotogrāfijas, sieviete redz sevi īstu un skaistu – kādai ikdienas steigā dažkārt piemirstas justies…

e-pasts: zane.jenzena@gmail.com

 

Sadarbības partneri: 

 

 

[https://www.bezrindas.lv/lv/make-up-apmaciba-2/6902/]