Atsauksmes

Atsauksmes

 

Edītes stāsts

edite
Evijas pamata kursa nodarbība sava tēla veidošanā bija informatīvi ļoti vērtīga un pārdomas rosinoša. Tas bija lielisks ieskats stila pasaulē, ko būtu interesanti un noderīgi apgūt katrai sevi mīlošai sievietei. Mani pārliecināja Evijas profesionālā pieeja, atvērtība un zināšanas par vizuālā tēla veidošanas vadlīnijām un niansēm.
Kad atnācu mājās pēc nodarbības, sapratu, ka manā skapī, tā arī ārējā tēlā valda nedaudz haoss, jo sāku pievērst uzmanību tendencēm savā garderobē un kosmētikas izvēlē, kam iepriekš nepievērsu īpašu vērību. Ar Evijas doto priekšstatu un paškiritsku skatu sāku saprast – kādas krāsas izvēlos, ko un kādās kombinācijās izvēlos apģērbā, kādu kosmētiku izmantoju ikdienā. Ļoti daudz biju izvēlējusies pēc intuitīvas patikas, ērtuma vai pieraduma. Manī radās iedvesma un motivācija apgūt arī pilno paštēla veidošanas nodarbību kursu pie Evijas, lai dziļāk apgūtu veiksmīga un pārliecinoša sava tēla veidošanas pamatprincipus. Esmu pārliecināta, ka nodarbībās uzzināšu daudz jauna.

 

Lilitas Stāsts

Ļoti patika nodarbība par auguma korekciju ar apģērba palīdzību.
Stiliste, Evija, dalījās ar dažādiem knifiņiem un noslēpumiem kā pareizi veidot siluetu. Evija sievietēm iemāca, kā savā augumā atrast un izcelt skaisto, nevis koncentrēties uz trūkumiem. Tas bija tā vērts!
Lilita pirmsLilita pēclilitas saulainā fotosesija2
Lilita pirms                                 Lilita pēc                                  Lilitas saulainā fotosesija

Foto: Eva Nekai
Grims: Evija Briede

Dzintras stāsts

Mīļš paldies par šīm nodarbībām, tās palīdzēja veikt revīziju drēbju skapī, veikala piedāvājumā pievērst uzmanību saviem toņiem, palīdzēja saprast kādi apģērba gabali trūkst garderobē. Patīk veids un ieinteresētība ar kādu Evija vada nodarbības. Paldies visiem par ideju vadīt šos seminārus.

Dzintra Pirmsdzintra pēcdzintra fotosesija

 

 

 

 

 

 

Dzintra pirms                                   Dzintra pēc                          Dzintras saulainā fotosesija

Grims: Evija Briede
Foto: Eva Nekai

Danas pārvērtības

Nu tad biku par sajūtām. Biju tiešām pārsteigta par rezultātu.
Pašas sajūtas visu dienu nostaigājot ar grima kārtu bija patīkamas. Grims nebija pa sausu vai mitru, patiesībā bija tāda viegla sajūta, likās ka uz sejas nekā nav. Vizuālais ļoti patika, jutos tāda nopietnāka, vairāk atbilstoša savam vecumam. Ar tādu grimu es varu gan izlaidumu nosvinēt, gan vēlāk vakarā uz klubu aiziet tā kārtīgi nosvinēt. Ikviens manu grimu novērtēja atzinīgi.
dana pirmsDana pēc

 

 

 

 

 

 

 

Dana pirms                                                     Dana pēc

Grims: Evija Briede
Foto: Eva Nekai

Savos iespaidos dalās Elzas mamma Edīte

Ir jauki kādreiz ļauties sevis palutināšanai. Kaut vai tik mazai. Man ir prieks, ka ir cilvēki, kas kā mākslinieki ar otu, atrodot pareizās krāsas, tās skaisti uzliek.Visu vakaru smaidu jo saņemu daudz komplimentu. Noteikti gribētu vēl kādreiz ļauties mākslinieces otai un patīkamajai kompānijai pārvērtību laikā. Mīļš paldies!
elza ar m pirms
elza pecelza ses

Elza ar mammu pirms                                                                              Elza ar mammu pēc

Mātes un meitas fotosesija
Grims: Evija Briede
Foto: Eva Nekai
Lauras stāsts

Kad mani grimēja es jutos lieliski, jo bija tāda sajūta kā izlaidumā – mazs
satraukums un gaidas par to kāds būs rezultāts. Jutos kā maza lēdija pošoties svētkiem, kuri mani ievedīs tālākā dzīvē. Ne mirkli nešaubījos un biju droša, ka grims būs īpašs. Pilnībā uzticējos stilistei Evijai un biju pārsteigta ieraugot savu jauno tēlu. Es pilnībā lidoju un staroju aiz prieka.

laura pirmslaura pēc

 

 

 

 

 

 

Laura pirms                                         Laura pēc
Lauras pirmssvētku fotosesija
Grims: Evija Briede
Foto: Eva Nekai

[https://www.bezrindas.lv/lv/make-up-apmaciba-2/6902/]